Trzy popularne zabiegi medycyny estetycznej


Poprawianie urody oraz zatrzymywanie oznak starości w gabinetach medycyny estetycznej nikogo już nie dziwi. Bogata oferta zabiegów upiększających, stale powiększana o coraz bardziej nowoczesne metody, przyciąga rzesze kobiet, a coraz częściej i mężczyzn. Jakie usługi cieszą się sporą popularnością?
Skuteczne sposoby na większe usta
Wiele osób nadal myśli, że powiększanie ust poznań to tylko i wyłącznie botoks poznań. Nic bardziej mylnego. Rekordy popularności bije kwas hialuronowy, a sporym zainteresowaniem cieszą się również pozostałe rodzaje wypełniaczy. Wiele współczesnych metod wykorzystuje naturalne metody i składniki.
Lifting twarzy
Zabiegi liftingujące można obecnie podzielić na inwazyjne i nieinwazyjne. W przypadku obu metod chodzi przede wszystkim o cofnięcie oraz zatrzymanie procesów starzenia. Twarz po liftingu ma wyglądać świeżo i młodo. Skóra zostaje naciągnięta, a zdradzające wiek zmarszczki znikają.
Eliminacja cellulitu i rozstępów
Problem pomarańczowej skórki i niezbyt estetycznych rozstępów dopada nawet aktywne fizycznie kobiety. Medycyna estetyczna przychodzi im z pomocą i oferuje innowacyjne zabiegi laserowe oraz mezoterapię. Sporą popularnością cieszy się również drenaż limfatyczny.